Atelier ALTON


KDO JSME

 

WHO WE ARE

Atelier ALTON založil Antonín Michálek za podpory Ivo Pazourka jako www galerii, která by chtěla propagovat umělce z oblasti Jižní Moravy.

 

Atelier ALTON was founded by Antonín Michálek in co-opration with Ivo Pazourek as a WWW galery to promote South-Moravian artists.KDE JSME

 

WHERE WE ARE

Sídlíme v malebném okresním městě Hodonín na hranicích se Slovenskou republikou.

Pokud nás budete chtít kontaktovat:
Atelier ALTON - P.O.Box 22
Svatopluka Čecha 5
695 01 Hodonín
Czech Republic

e-mail: atelier.alton@seznam.cz

mobil: +420 723 464 220

IČ: 44977590
DIČ: CZ44977590 

We are settlet in Hodonin, marvelous town at Slovak border.

If you want to contact us:
Atelier ALTON - P.O.Box 22
Svatopluka Cecha 5
695 01 Hodonin
Czech Republic

e-mail: atelier.alton@seznam.cz

mobil: +420 723 464 220

VAT No.: CZ44977590

CO NABÍZÍME

 

WHAT DO WE OFFER

Především sloužíme jako prezentace umělců a jejich děl. Vystavené objekty byly vybrány samotnými umělci jako reprezentativní průřez jejich tvorbou (nebo její částí). Uvedené ceny jsou orientační a zahrnují osobní předání kdekoli v ČR.
Dodání do zahraničí se řídí podle přání zákazíka. 

Mainly, we are a presentation of artists and their artwork. Objects on display were chosen by artists themselves to show profile of their artwork (or its part). Prices are illustrative and include personal delivery within Czech Republic.
Delivery abroad is arranged according to customer´s wish.

REKLAMACE

 

COMPLAINT

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR. Kupující má právo podle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné apod.)

 

Complaints are to be solved according to Czech law. Buyer is allowed to cancel contract within 14 days from receiving goods. If he decides to do so, goods must be returned in original package. After seller recives goods, he makes immediate sufficient refund (price minus seller´s expenses).


©2005 Atelier ALTON - P.O.Box 22, 695 03 Hodonín, Czech Republic · e-mail: atelier.alton@seznam.cz